Wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu orzeźwiającej mikstury składającej się z żurawiny, skórki cytrynowej i odrobiny świeżego imbiru.
Obejrzyj wideo
Czym są woski?
Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go bezzapachowym tealightem, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.
Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu
Czego potrzebuje oprócz wosku?
Warto wiedzieć:
Przeczytaj też:
Linia zapachowa | Owocowe |
Seria | Classic |
Pojemność | 22 g |
Wydajność zapachu | do 8 godzin |
Typ | Wosk |
Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!
Najbardziej udany zapach z jesiennej limitki, słodki, owocowy i czuć lekką nutę landrynkową. Jeśli mam go do czegoś porównać to pachnie zupełnie jak żurawinowy dżem z odrobiną cytrusów, imbiru który widnieje w opisie zapachu od producenta mój nos nie wyczuwał :)
Słodko-kwaśna żurawina zamknięta w jakimś dżemie, czy powidłach - czujecie ten zapach? Dokładnie tak pachnie ten wosk. Jak dla mnie to najbardziej realnie oddany zapach żurawiny. Idealny pod każdym względem - zakochałam się, wypróbuj koniecznie.
Jeśli znacie inne żurawinowe zapachy z oferty YC (Cranberry Ice i Mandarin Cranberry), to ten limitowany nie będzie dla Was żadnym zaskoczeniem. Ma w sobie identyczne, kwaskowe, winne nuty, jakich doszukać się można we wspomnianych wyżej zapachach. Cranberry Twist został jednak pogłębiony szczyptą korzennego, pikantnego imbiru, dzięki czemu kompozycja jeszcze lepiej wpisze się w jesienne i zimowe dni. Ja jestem na tak, ale... jeden punkt i tak muszę odjąć, bo choć Cranberry Twist jest naprawdę udanym zapachem, to jednak bardzo powtarzalnym...
Przyjemny dla nosa zapach. Zostaje długo w pomieszczeniu. Głównie czuć zapach żurawiny ze skórką cytryny, imbir jest bardzo daleko w tle.
Mieszanka z nazwy lekko intrygująca, pierwsza mysl to polaczenie ostrości i kwaskowatości, a jak jest faktycznie? Po odpaleniu wosku z początku najintensywniej czujemy kwaskowatosc cytryny i cos dziwnego co ,znając opis, mozna przypisać imbirowi, taka lekka ostrosc zapachu. Po chwili jednak aromat lgodnieje i przechodzi w przyjemna słodycz. Zapach jednam slowem okreslilabym jako smaczny :) . kojarzy mi sie z goraca owocowa herbata idealna na jesienno zimowe wieczory. Lub zupełnie przeciwnie przywodzic na mysl moze rowniez slodki sok pity latem :). Mozna wiec powiedzieć ze to wielosezonowy wosk :)
Zapach, który z limitowanej kolekcji przypadł mi najbardziej do gustu. Według mnie jest to aromat domowego powidła z żurawin. Jest ona słodka, ale zdecydowanie czuć w niej nutę kwaskowatej cytryny, która jednak z wydłużaniem się czasu palenia staje się coraz mniej intensywna. Imbir, choć występuje jedynie w tle, nadaje temu zapachowi energetyzującej, ciepłej nuty.
Wosk pachnie świeżo, ciepło, pięknie. Wspaniale odzwierciedla naturalny zapach żurawiny. Niestety nie utrzymuje się tak długo , jakbym tego chciała. Dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Natomiast podczas palenia czuć jego piękny aromat ;)
Jeśli znacie zapach Cranberry Pear, to od razu muszę Wam powiedzieć, że ten zapach jest może i dużo słodszy, ale czuć w nim również kwaskową cytrynę i pikantną wręcz nutę świeżego imbiru. Pachnie jak domowe przetwory na bazie żurawiny. Idealny na jesienne i zimowe wieczory.
Zapach żurawiny jest czymś absolutnie słodkim i przyjemnym, co w 100% oddaje ten wosk. Żurawinowy twist to aromatyczny taniec w który wsiąka się bezgranicznie. Zapach idealny, który pozostawia niedosyt i chęć czerpania go coraz więcej i więcej.
Trzy słowa przychodzą mi na myśl, jeśli mam opisać ten wok : słodki, landrynkowy, owocowy. Przepiękny zapach konfitury żurawinowej z nutką kwaśnej cytryny. Po dłuższym czasie można wyczuć odrobinę imbiru. Nie jest dla mnie ani mdły, ani przytłaczający. Jeśli lubicie zapach żurawiny to idealny wybór. Cranberry Twist Was nie zawiedzie :)
Wosk idealny dla wielbicieli żurawiny. Każdy, kto ją kocha, pokocha też ten zapach. Cytryna wprowadza delikatną kwaśną nutę, a połączenie jest obłędne!
Piękny,żurawinowy wosk. Wyczuwam słodkie nuty owoców oraz kwaskowate aromaty skórki cytrynowej. Na szczeście imbir jest niewyczuwalny. Zapach jest intensywny,ale nie męczący.
Bardzo udany zapach od YC. Żurawina dominuje tutaj, nuty cytrusowe i imbirowe doskonale ją uzupełniają, tworząc cudownie orzeźwiający zapach. Sprawdzi się świetnie przez większość roku. Zapach dość mocny, wystarczy ćwiartka by w całym pomieszczeniu rozniósł się jego zapach :)
Cranberry Twist to żurawina w czystej postaci. To słodka konfitura, która najlepiej smakuje zimą podana w towarzystwie panierowanych serków camembert. Zapach jest miły, otulający i bardzo słodki - umila popołudniami chwile przy książce i gorącej herbacie - na jesień będzie idealny :)
Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?
Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »