Cherries On Snow (Wosk) Expand

Cherries On Snow (Wosk)

Yankee Candle Yankee Candle

YWCOS

Nowy

Wosk ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu czarującej mieszanki soczystych wiśni ze słodkimi migdałami z dodatkiem zimowej świeżości śnieżnego puchu.

Więcej szczegółów

Czym są woski?

Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go bezzapachowym tealightem, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuje oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Pojemność22 g
Wydajność zapachudo 8 godzin
TypWosk

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Zakątek Rudej
(5/5)

Niepowtarzalna kompozycja. Aromat wiśni, wymieszany ze słodkimi migdałami. Moc dobra. Mam ochotę na dużą świecę.

Michalina
(5/5)

Połączenie wiśni ze słodkimi migdałami to idealna kompozycja. Wosk jest owocowy i bardzo słodki, czyli taki, jakie uwielbiam. Czuć w nim świeże wiśnie, a zapach szybko roznosi się po całym pokoju. Gdyby nie patrząc na etykietę to jest on idealny na każdą porę roku! :)

Po tej stronie lustra
(2/5)

Cherries On Snow to zapach paczki wiśniowo-migdałowych landrynek. Słodki, ulepkowaty i chemiczny do granic możliwości. Tego typu zapachy trzeba po prostu lubić. Ja niestety nie lubię. Moc dobra, ale na szczęście nie zabija.

(5/5)

To chyba najlepszy zimowy zapach, jaki kiedykolwiek miałam. Połączenie soczytych letnich owoców z mroźnym aromatem to, jak wspomnienie upalnych dni w tym zimnym okresie. Zapach jest przesycony słodyczą i kwaskowatym aromatem wiśni.

Katarzyna K
(5/5)

Tym razem na warsztat wzięłam Cherries on snow . Przepadłam od pierwszego odpalenia. To piękny, zimowy zapach wiśni wymieszany ze słodkimi migdałami. Zapach szybko wypełnia całe pomieszczenie i wprawia w radosny nastrój. Brakowało mi takiego zapachu w ostatnim czasie. Wiem, że będzie mi towarzyszył przez kolejne chłodne dni.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »