Mulberry & Fig Delight (Wosk) Expand

Mulberry & Fig Delight (Wosk)

Yankee Candle Yankee Candle

YWMFD

Nowy

Wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: soczysta morwa i świeżo zerbane figi.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność22 g
Wydajność zapachudo 8 godzin
TypWosk

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Zakątek Rudej
(5/5)

Niebanalna etykietka, piękny kolor wosku i jeszcze ładniejszy zapach. Na początku czuć owocową mieszankę, która z czasem zmienia się w otulające perfumy. Cudo.

Odcienie Nude
(4/5)

Ciężko, aby ten wosk się komuś nie spodobał! Owocowe połączenie leśnych owoców , nie za słodkie, nie za soczyste. Nie daje 5, bo lubię zapachy, które mają "coś w sobie:", a tej jest po prostu bardzo ładny i przyjemny.

Katarzyna Pigan
(5/5)

Piękny owocowy zapach. Ma bardzo dobrą moc, jednak nie powoduje bólu głowy i nie jest przytłaczający. Czuję w nim głównie świeżo zebrane owoce leśne

Iza
(5/5)

Mulberry&Fig Delight to owocowa mieszanka morwy i figi. Dla mnie ten zapach jest tak letni, że aż nie pasuje do jesiennej kolekcji chociaż etykiecie już bliżej do jesiennej. Zapach jest bardzo słodki i taki właśnie leciutki nadawałby się idealnie na lato. Myślę, że wielu osobom się spodoba. Jest to zdecydowanie najbardziej słodka mieszanka w kolekcji.

Dominika Kosmetyczneszalenstwo.pl
(4/5)

Fajny, słodko-cierpki, owocowy i perfumeryjny. Lepszy wosk niz swieca, moc super

MangoMania
(5/5)

Owocowy częściowo leśny zapach. Z odrobiną cierpkości, która zanika. Pojawia się natomiast w zastępie słodycz..

Kaczka z piekła rodem
(5/5)

Miks owoców jagodowych - słodki, otulający, ale nie mdlący. Wyczuwa się w nim pewną świeżość i kwaskowość przez co zupełnie nie można mu zarzucić nudy. Intensywny, szybko wypełniający pomieszczenie, choć nie powiedziałabym, że szczególnie trwały. Nie jestem miłośniczką owocowych wosków, ale ten zdobył moje serce.

Rainbow Beauty
(5/5)

Mulberry & Fig Delight ma niezwykle owocowy zapach, który skojarzył mi się z herbatą o smaku owoców leśnych. Jest nieco słodki i otulający, ale też przyjemny i nie jest uciążliwy.

Renata
(5/5)

To przepiękna, słodko - owocowa kompozycja, która łączy aromaty owoców leśnych. Czuć świeże jagody, jeżyny, maliny w towarzystwie słodkich fig. Świetna mieszanka - przyjemna, ciepła, soczysta, otulająca lekka i pozytywna.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »