The Perfect Tree (Wosk) Expand

The Perfect Tree (Wosk)

Yankee Candle Yankee Candle

YWTPT

Nowy

Świeży zapach prawdziwego świątecznego drzewka. Orzeźwia dzięki naturalnej woni drobnych sosnowych igiełek i drzewa cedrowego.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

9,00 zł

brutto

Czym są woski?

Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go bezzapachowym tealightem, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuje oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Pojemność22 g
Wydajność zapachudo 8 godzin
TypWosk

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Zakątek Rudej
(2/5)

Perfekcyjna naklejka, perfekcyjny kolor wosku i zapach... nie do zniesienia! Niestety TPT to kolejny zapach do toalet od YC. Pachnie mocno - czuć chemiczne cytrusy i jeszcze gorzej pachnącą sosnę. Kompozycja jest na tyle mocna, że kilka minut po rozpaleniu musiałam zgasić kominek.

Dominika Kosmetyczneszalenstwo.pl
(2/5)

Niestety nie mój zapach , choć naklejka śliczna i na sucho było czuć dużo gałęzi choinkowych. W paleniu wychodzi mocno chemiczna kostka sosnowa do toalet :( Przy dłuższym paleniu męcząca

Odcienie Nude
(4/5)

Zapach mroźny, iglasty. Zyskuje po odpaleniu!

Karolina G.
(3/5)

Moim zdaniem najsłabszy z zimowej, świątecznej kolekcji YC. Etykietka kusi, kolor przepiękny, zapach na sucho też niczego sobie - wyczułam świeżo ścięte gałązki choinki. Niestety, po rozpaleniu wychodzi z ukrycia sztuczność, chemiczność. Z nie-perfekcyjnym drzewkiem lepiej spędzać krótkie chwile, dłuższe palenie może wywołać do tego wosku niechęć, po prostu zmęczyć.

Rainbow Beauty
(4/5)

The Perfect Tree jest rześkim, dosyć przyjemnym zapachem choinkowych igiełek, jednak zapach jest nieco sztuczny i chemiczny.

MangoMania
(5/5)

Piękna mocna zieleń i świąteczna aranżacja - tak wygląda z zewnątrz tartaletka. Co skrywa po rozpuszczeniu? Iglaste drzewa z olejkami eterycznymi, żywic drzewnych. Powiew lasu w wigilijną porę nie daje zapomnieć, że pod choinką czekają gwiazdkowe prezenty.

Kaczka z piekła rodem
(5/5)

Czysty, świeży zapach iglastego drzewka. Z wyczuwalną nutką żywicy. Oczywiście podkręcony i ugrzeczniony, ale nie odbiegający tak diametralnie od natury jak inne "inspiracje"

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »