Cherry Vanilla (Wosk) Expand

Cherry Vanilla (Wosk)

Yankee Candle Yankee Candle

YWSHCV

Nowy

Wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Simply Home. Wyczuwalne aromaty: wanilia, wiśnia.

Więcej szczegółów

O zapachu

Cherry Vanilla to zapach, który już w dniu swojej premiery okrzyknięto mianem kultowego! Kompozycja od Yankee Candle wchodzi w skład linii Simple Home i – jak sama nazwa wskazuje – doskonale sprawdza się w roli niezwykle skutecznego i prostego w użyciu kreatora przyjemnej, relaksującej, naprawdę domowej atmosfery. Wosk Cherry Vanilla to czerwone ciasteczko przypominające swoim aromatem domowe wypieki. Wiśnia i wanilia tańczą zgodnym rytmem i idealnie ze sobą współgrają tworzą zestawienie smakowite jak jesienny, owocowy i uwodzący podniebienie placek z owocami.

Czym są woski?

Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go bezzapachowym tealightem, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuje oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaSimply Home
Pojemność22 g
Wydajność zapachudo 8 godzin
TypWosk

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »