Joyful Spring (Wosk) Expand

Joyful Spring (Wosk)

Yankee Candle Yankee Candle

YWSHJS

Nowy

Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Simply Home. Wyczuwalne aromaty: irysy.

Więcej szczegółów

O zapachu

Nadejście wiosny może zapowiadać ciepły wiatr, przyjazne słońce lub śpiew budzących się po zimie ptaków. Jednak dowodem na to, że śnieg i mróz odeszły w niepamięć na stałe może być tylko jedno – wysyp wielobarwnych, zniewalająco pachnących, pierwszych kwiatów. Wśród kanonady kolorów wybija się jeden bohater – purpurowy irys, którego odurzający aromat i radosny wygląd budzą jedynie pozytywne skojarzenia i napawają słoneczną energią. To właśnie zapach tych wyjątkowych kwiatów zainspirował twórców aromatycznych świec do stworzenia kompozycji Joyful Spring. Topiąca się przez osiem godzin, urzekająco fioletowa tarteletka z serii Simply Home jest jak pierwszy powiew ciepłego, a jednocześnie rześkiego wiatru, który – zamknięty w sympatycznym wosku – może od dziś codziennie, nie tylko na wiosnę, odwiedzać nasze domy.

Czym są woski?

Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go bezzapachowym tealightem, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuje oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaSimply Home
Pojemność22 g
Wydajność zapachudo 8 godzin
TypWosk

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Julia
(4/5)

Joyful Spring to zapach bardzo kwiatowy i świeży. Niestety trochę banalny i przez to brak mu intrygującej nuty. Nadrabia jednak niesamowitą lekkością i przenosi w wiosenny klimat ;)

martysiia
(5/5)

to lekki kwiatowy zapach. Kojarzy mi się z wizytą w kwiaciarni, gdzie wszędzie swoją świeżo ścięte kwiaty. Niektórym może kojarzyć się z wiązankami pogrzebowymi, bo lekko wyczuwam nutę lilii, które pospolicie w Polsce wykorzystuje się właśnie do takich kompozycji. Zapach jest bardzo przyjemny, delikatny, nieduszący i niemdlący. Jednak jest na tyle zdecydowany, że krótki czas palenia zapewnia zapach w dużym pokoju.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »