Macintosh (Wosk w kształcie słoiczka) Expand

Macintosh (Wosk w kształcie słoiczka)

Yankee Candle Yankee Candle

YWSM

Nowy

Limitowana edycja wosku Yankee Candle w kształcie słoiczka z owocowej linii zapachowej. Wyczuwalne aromaty: jabłka Macintosh.

Woski z serii Jar Wax Melt różnią się od tradycyjnych tarteletek nowym wyglądem oraz formułą "Easy Clean", która zapewnia łatwe usuwanie wosku z kominka po 2 godzinach od zastygnięcia poprzez zwykłe "wypchnięcie" go palcami z miseczki.

Więcej szczegółów

Czym są woski?

Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go bezzapachowym tealightem, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuje oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność22 g
Wydajność zapachudo 8 godzin
TypWosk

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Słodki, soczysty, rześki i niezwykle jabłkowy zapach zamknięty w słoiczku. W starciu ze Sweet Apple wypada o niebo lepiej, jest bardziej jabłkowy i słodki :)

Jak pięknie być kobietą
(5/5)

Piękny, słodki, dobrze wyważony zapach jabłek, w którym świetnie się przebywa i relaksuje. Zapach nie jest mdły i nie wywołuje bólu głowy. Jest dość intensywny, więc kruszy się go niewiele, co wpływa na jego dobrą wydajność.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »