Blissful Autumn (Wosk) Expand

Blissful Autumn (Wosk)

Yankee Candle Yankee Candle

YWBA

Nowy

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: zapach jesiennego powietrza, gruszki, śliwki, jabłka, imbir, goździki, cynamon oraz delikatne nuty drewna i żywicy.

Więcej szczegółów

O zapachu

Kiedy otulony promieniami ciepłego, zachodzącego, wrześniowego słońca sad otwiera przed nami swoje podwoje – już po zrobieniu pierwszego kroku zanurzamy się w kalejdoskopie kolorowych, majestatycznie opadających z drzew liści i w aromacie dojrzewających spokojnie owoców. Jest cicho, błogo, przyjaźnie, a świat zaczyna uwodzić zapachem jabłek, śliwek, gruszek i wysuszonego po lecie, otulonego żywicą drewna. Pełne spectrum urody wrześniowego sadu zamknięto w wosku Blissful Autumn, który – z jednej strony – jest doskonałym pożegnaniem lata, a z drugiej – uroczym, powitalnym pocałunkiem składanym na policzku przez jesienny wiatr.

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Typowo jesienny zapach: jabłko, śliwki, gruszki, żywica. Aromat wosku jest bardzo, bardzo, bardzo słodki. Poza słodkością można w nim wyczuć także otulające nas ciepło, dlatego idealnie sprawdzi się na święta czy też w jesienne/zimowe wieczory. Jest dosyć intensywny i jak już wspomniałam naprawdę słodki, dlatego osoby nie przepadające za "lepiącymi" zapachami lepiej aby go unikały. Niemniej do mnie zapach przemawia w 100% i stwierdzam, że tak właśnie pachnie jesień. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Siulka Jesień zamknięta w wosku - coś pięknego! W Blissful Autumn mocno wyczuwalne są jabłka, jakby pieczone nad jesiennym ogniskiem, gorące i aromatyczne, oprócz tego czuję intensywne, głębokie nuty żywiczne, dodające zapachowi męskiego charakteru, co w całości kompozycji pięknie współgra i tworzy niesamowity zapachowy obraz jesieni namalowany aromatami. Strzał w dziesiątkę - ten wosk wkradł się do grona ulubieńców jesiennych i mocno walczył o pozycję lidera. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Anna Blissful Autumn to zapach, w który śmiało możecie zaopatrzyć się na dłuugie, ponure wieczory, które nadejdą z końcem lata. Ciężko jest opisać kompozycję aromatów, po prostu pachnie dokładnie tak samo jak się nazywa. :-) Ocena: 5/6 // Ania (annaaaanna.blogspot.com)

Czym są woski?

Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go bezzapachowym tealightem, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuje oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność22 g
Wydajność zapachudo 8 godzin
TypWosk

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »