Silver Birch (Wosk) Expand

Silver Birch (Wosk)

Yankee Candle Yankee Candle

YWSBI

Nowy

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: kora brzozowa, nuta świeżo opadłych liści.

Więcej szczegółów

Czym są woski?

Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go bezzapachowym tealightem, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuje oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność22 g
Wydajność zapachudo 8 godzin
TypWosk

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

xkeylimex
(4/5)

Silver Birch to jeden z najbardziej rześkich zapachów YC, z jakimi się zetknęłam. Rzeczywiście może kojarzyć się z poranną rosą i mgłą zasnuwającą las przed świtem. Zaklasyfikować go można także do grupy zapachów męskich - ten aromat z powodzeniem mógłby być zamknięty nie w wosku, a w szklanej butelce markowych męskich perfum. Jego intensywność określiłabym jako średnią - nie jest to tzw. "killer", ale wyraźnie wyczuwa się go w powietrzu po rozpaleniu.

Anna Apolonia
(4/5)

Silver Birch to piękny świeży i męski zapach. Ja w nim wyczuwam głównie aromat żywicy, zdecydowanie przywodzi on na myśl las. Jest mocny i trwały, niemniej nie przytłacza. Dla wielbicieli zdecydowanych, męskich wosków - idealny.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »