Lilac Petals (Wosk) Expand

Lilac Petals (Wosk)

Yankee Candle Yankee Candle

YWSHLP

Nowy

Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Simply Home. Wyczuwalne aromaty: płatki bzu.

Więcej szczegółów

Czym są woski?

Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go bezzapachowym tealightem, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuje oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaSimply Home
Pojemność22 g
Wydajność zapachudo 8 godzin
TypWosk

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Julka
(3/5)

Uwielbiam zapach bzu i stąd miałam wysokie wymagania wobec tego wosku. Z jednej strony aromat kwiatów jest uwodzicielski, z drugiej ciężki i duszący. Podczas palenia jest dla mnie zbyt intensywny, a po zgaszeniu szybko się ulatnia. Mam mieszane uczucia, ale wielbicielki bzów z pewnością znajdą w nim coś dla siebie.

Dziewczyna z Jasła
(5/5)

Kto z nas nie lubi zapachu świeżo zakwitniętego bzu? Z utęsknieniem czekam co roku na ten moment kiedy będę mogła zerwać sobie kilka gałązek aby delektować się zapachem tego uroczego krzewu również w domu. Teraz bez żadnego problemu mogę mieć namiastkę wiosny o każdej porze roku dzięki zapachowi Lilac Petals

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »