Fresh Cut Roses (Pałeczki zapachowe 120ml) Expand

Fresh Cut Roses (Pałeczki zapachowe 120ml)

Yankee Candle Yankee Candle

1625216E

Nowy

Pałeczki zapachowe Yankee Candle zachwycają nowym szklanym flakonem. Szeroka baza pozwala pałeczkom ładnie się rozłożyć, a drewniana, dekoracyjna nakładka pasuje do nowoczesnych trendów w designie.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

75,00 zł

brutto

O zapachu...

Dekoracyjny, wykonany ręcznie z czystego szkła wazonik uzupełniony długimi pałeczkami kryje w sobie eteryczne serce – prawdziwy, naturalny olejek zapachowy. Ten natomiast ma w zanadrzu pewną, pięknie pachnącą tajemnicę! Jest nią różana kompozycja – złożona z najdoskonalszych, pozbawionych kolców pąków, zerwanych w misternie ukrywanym, przydomowym ogrodzie. Fresh Cut Roses to pieśń ku czci kwiatowej urody i hołd dla różanych esencji zapachowych, które – uwalniane za sprawą sprytnych pałeczek – szczelnie wypełniają pomieszczenie rześkim, kwitnącym, poprawiającym humor i dodającym energii, bardzo romantycznym aromatem.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »