Midsummer's Night (Pałeczki zapachowe 120ml) Expand

Midsummer's Night (Pałeczki zapachowe 120ml)

Yankee Candle Yankee Candle

1625219E

Nowy

Pałeczki zapachowe Yankee Candle zachwycają nowym szklanym flakonem. Szeroka baza pozwala pałeczkom ładnie się rozłożyć, a drewniana, dekoracyjna nakładka pasuje do nowoczesnych trendów w designie.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

75,00 zł

brutto

O zapachu...

Jest męski i dosadny. Jego nazwa wprost nawiązuje do najsłynniejszej komedii Szekspira – genialnej sztuki, której fabuła rozgrywa się gdzieś na pograniczu fantazyjnego snu i pełnej intryg jawy. Midsummer's Night jest jak hebanowa, zdecydowana woda kolońska wzbogacona wątkami snutymi przez wielopostaciowe przyprawy korzenne, intensywne piżmo, elementy kreowane przez egzotyczną paczulę i ziołową szałwie. Męska całość została przekornie złagodzona i zapakowana w gustowny, bardzo delikatny, wykonany ze szkła i uzupełniony o cały tuzin pałeczek zapachowych, pękaty flakonik.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »