Zestaw Embossed - Black Coconut (pałeczki nasączone zapachem) Expand

Zestaw Embossed - Black Coconut (pałeczki nasączone zapachem)

Yankee Candle Yankee Candle

1612794E

Nowy

Nowe pałeczki nasączone zapachem Yankee Candle, o zapachu kokosa z aromatem drzewa cedrowego i egzotycznych kwiatów, wykonane z naturalnego drewna. Ceramiczne naczynia zaprojektowane zostały z wykorzystaniem kolorów, wzorów i wykończeń zgodnych z najnowszymi trendami. Pałeczki prezentują się niezwykle dekoracyjnie, jednocześnie dzięki przepływowi powietrza wypełniają pomieszczenie zapacem.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

Ostatnia sztuka!

80,00 zł

brutto

O dyfuzorach...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowa Rześkie
Seria Classic
Pojemność 88 ml
Wydajność zapachu do 8 tygodni
Typ Dyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »