Regenerująco-nawilżający żel do twarzy i ciała ze śluzu ślimaka Snail Gel 50 ml Expand

Regenerująco-nawilżający żel do twarzy i ciała ze śluzu ślimaka Snail Gel 50 ml

Dr Organic Dr Organic

50

Nowy

Regenerująco-nawilżający żel do twarzy i ciała ze śluzu ślimaka Snail Gel

Sucha i podrażniona skóra potrzebuje nie tylko zwykłego nawilżenia, ale również ukojenia. Złagodzenie zaczerwienienia oraz likwidacja opuchnięć z jednoczesnym dogłębnym nawilżeniem i odżywieniem skóry jest możliwe do uzyskania przy pomocy zaledwie jednego kosmetyku. Jest nim naturalny żel do twarzy wzbogacony o śluz ślimaka, który delikatnie napina i regeneruje skórę oraz skutecznie likwiduje drobne zmarszczki. Stosowanie żelu wpływa na poprawę syntezy kolagenu i elastyny w naskórku oraz działa silnie antybakteryjnie.

Dr Organic Żel ze śluzu ślimaka jest pobierany od ślimaków hodowanych w humanitarnych, certyfikowanych, organicznych warunkach. Ślimaki nie są ograniczone ruchowo a wydzielina jest pobierana ze szklanych powierzchni, po których się poruszają.

Pojemność50 ml
DziałanieNawilżające

Produkty firmy Dr Organic to czołowe kosmetyki organiczne. Posiadają w pełni naturalny skład, w którym nie znajdziemy żadnych substancji chemicznych. Wszelkie składniki zostały zastąpione naturalnymi odpowiednikami, które są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Kosmetyki marki Dr Organic nie uczulają i nie powodują podrażnień i alergii. Posiadają naturalne, urzekające zapachy, od których można się uzależnić. Marka Dr Organic stawia przede wszystkim na naturalność i wysoką jakość składników użytych do produkcji  każdego kosmetyku. Organiczny aloes posiada prestiżowy certyfikat Jakości Usług Amerykańskiego Narodowego Programu Ekologicznego, a organiczne olejki eteryczne posiadają certyfikat EcoCert oraz certyfikat Soil Association.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »